Prawo rodzinne

Kancelaria Prawna Meritum świadczy pełną gamę usług prawnych z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego. W związku z tym, że sprawy rodzinne należą do delikatnej materii, nasi klienci mogą liczyć na wsparcie, opiekę i dyskrecję.

Z pełnym zaangażowaniem prowadzimy zlecone nam sprawy, udzielając klientowi wyczerpujących informacji na każdym ich etapie.

Przywiązujemy wagę do spraw osobistych naszych Klientów i dokładamy wszelkich starań, aby postępowania dotyczące Państwa prywatnych spraw przebiegały sprawnie i aby zminimalizować stres towarzyszący Państwu w toku postępowania sądowego. Słuchamy Państwa oczekiwań i wyjaśniamy zawiłości procedury cywilnej. Dążymy do tego, aby zostali Państwo otoczeni należytą atencją i zrozumieniem w tych ważnych dla Państwa życiowych momentach.

Służymy fachową pomocą w formie ustnych porad prawnych udzielanych w siedzibie Kancelarii, porad prawnych online, pisemnych opinii prawnych, sporządzania projektów pism procesowych (np. pozwy, wnioski, apelacje, zażalenia), jak również reprezentacji klienta przez pełnomocnika przed sądami powszechnymi i innymi organami. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować poczucie bezpieczeństwa i spokoju, które w sprawach z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego jest bardzo ważne.

Do zakresu spraw, którymi zajmuje się Kancelaria Prawna Meritum należą w szczególności:

  • sprawy o rozwód, separację;
  • sprawy o podział majątku wspólnego;
  • sprawy o alimenty, władzę rodzicielską, ustalenie kontaktów;
  • sprawy o przysposobienie, ubezwłasnowolnienie.


P
R
O
M
O
C
J
A
x
30%
rabatu na porady
w zakresie prawa pracyakceptuję regulamin

 

Z kodem zgłoś się do nas mailowo lub telefonicznie