Prawo pracy

Prawo cywilne

Prawo spadkowe

Prawo karne

Prawo rodzinne

Odszkodowania

Opinie o Kancelarii Meritum

 

                                                                                              2024

„Polecam, bardzo profesjonalne podejście do klienta i kompetentna Pani Mecenas Ewelina B., która na każdym etapie postępowania służyła radą i była bardzo zaangażowana w sprawę (podwyższenie alimentów).”   

                                                                                                                                                              źródło: google.com

2019
„Zgłosiłam sie z nietypową sprawa do rozpatrzenia. Pierwsze informacje zwrotne dostałam już na drugi dzień, na moją prośbę dostałam także wyjaśnienie i możliwe kroki prawne na piśmie w formie maila. Pracownicy mili i cierpliwi, rozumieją że nie wszyscy biegle posługują się językiem prawniczym i jak jest potrzebą przekładają to na zrozumiały język. Polecam, jeżeli kiedykolwiek Bede potrzebować wsparcia zgłoszę się do nich”
Magda, sierpień 2019
źródło: www.firmyodszkodowawcze.pl/meritum/
„Korzystałem z usług kancelarii prawnej meritum i jestem bardzo zadowolony ze współpracy z nimi bardzo uprzejma i profesjonalna obsługa oraz pomocna Pani Mecenas która cierpliwie odpowiadała na mnóstwo pytań które miałem. Dobry i bieżący kontakt mailowy i telefoniczny. Wszystkim szczerze polecam”
Marcin, luty 2019
źródło: www.firmyodszkodowawcze.pl/meritum/
2016
„Na swoim przykładzie mogę Ci polecić osoby z kancelarii Meritum. Jestem z Warszawy, oni z Łodzi, ale nie było z tym problemu. Dzięki zespołowi kancelarii, który prowadził moją sprawę wszystko zostało rozwiązane po mojej myśli :)”
sierpień 2016
źródło: http://forum.interia.pl/
„Jeśli chodzi o alimenty, proponuję zwrócić się do kancelarii Meritum w Łodzi. Skutecznie doprowadzają trudne sprawy do końca, o czym sama się przekonałam, dlatego z czystym sumieniem polecam”
lipiec 2016
źródło: http://www.klub.senior.pl/
„Jestem bardzo im wdzięczna za sukces w sprawie przeciwko ZUS-owi, którą z góry uważałam za przegraną, o rentę. Jednak z nimi udało się wreszcie coś ruszyć – dziękuję i polecam każdemu w trudnych sprawach zwrócić się do Meritum!”
czerwiec 2016
źródło: http://ofachowcach.pl/
2015
„Do spraw z ZUSem potrzeba kogoś dobrego. Z mojego doświadczenia wynika, że warto zwrócić się do kancelarii Meritum, z Łodzi. Bardzo mi pomogli i jestem ogromnie wdzięczna.”
listopad 2015
źródło: http://www.dobramama.pl/
2014
„Z Łodzi najlepsza jest kancelaria Meritum! Celują w trudnych sprawach i w dodatku mają dobre ceny, jak się porównuje z innymi. Mnie skutecznie załatwili sprawę z alimentami. A efektywność tutaj jest najważniejsza ;)”
maj 2014
źródło: http://facetpo40.pl/
„Mój rozwód przeprowadziłam skutecznie z kancelarią Meritum, bardzo polecam. Poleciła mi ich dobra znajoma, której z sukcesem doprowadzili do końca sprawę o podwyższenie alimentów i teraz również ja mogę potwierdzić, że są naprawdę efektywni. Poza tym ceny mają przystępne w porównaniu z warszawskimi kancelariami.”
marzec 2014
źródło: http://forum.o2.pl/
2012
„Z własnego doświadczenia polecam serdecznie prawników z kancelarii Meritum. Są bardzo kompetentni, skuteczni i taktowni, doprowadzili do końca naprawdę skomplikowaną sprawę w mojej rodzinie.”
luty 2012
źródło: http://forum.slub-wesele.pl/
„Dziewczyny, nie bójcie się radzić prawnika, jeśli rozwód jest trudny. Jeśli potrzebujecie prawnika do sprawy w Łodzi lub Warszawie (łatwy dojazd), to polecam ludzi z Meritum. Moją sprawę zakończyli sukcesem, a też miałam mnóstwo wątpliwości. Jestem zadowolona i przekazuję dalej, by do nich się zwracać, bo po prostu warto.”
styczeń 2012
źródło: http://forum.polki.pl/
2010
„Miałam skomplikowaną sprawę rozwodową – najpierw myślałam, że poradzę sobie sama, ale nie wiedziałam nawet, od czego zacząć. Pomogli mi prawnicy z kancelarii Meritum – najpierw napisałam tylko maila, później już wszystkim się zajęli i sprawa zakończyła się sukcesem. Mogę szczerze polecić :)”
grudzień 2010
źródło: http://www.ciazowy.pl/
„Ja również zwróciłam się do kancelarii Meritum w swojej sprawie i nie żałuję. Nie miałam zielonego pojęcia, co począć, tak się nagmatwało. Dzięki prawnikom z Meritum wszystko stało się jasne i zakończyło się pozytywnie. Serdecznie polecam :)”
październik 2010
źródło: http://lodz.naszemiasto.pl/

  Napisz do nas:

   Kontakt:

   biuro@poradyprawne-kancelaria.pl

   Oddział w Łodzi:
   Tel. +42 636 40 00 | +48 512 437 566

   Oddział w Katowicach:
   Tel. +48 537 893 333

   Gdzie nas szukać w Łodzi?

   Gdzie nas szukać w Katowicach?

   Adres kancelarii w Łodzi
   Al. Kościuszki 71 (parter)
   90-436 Łódź

   Kontakt
   Tel: +42 636 40 00 | +48 512 437 566
   biuro@poradyprawne-kancelaria.pl

   Adres kancelarii w Katowicach
   ul. Mickiewicza 29
   40-085 Katowice

   Kontakt
   Tel: +48 537 893 333
   biuro@meritumodszkodowania.pl